Ubytovanie

V súčasnosti sa v obci nenachádza špecializované ubytovacie zariadenie. Návštevníci obce majú možnosť ubytovať sa aj na súkromí, resp. v chatách nachádzajúcich sa v katastrálnom území obce. Ide o tri chaty, ktoré sa vyznačujú rôznym stupňom vybavenia.

Kúria u bociana :je v štýle dedinskej šľachtickej kúrie. Ponúka ubytovanie v príjemne zariadených izbách s klenbovými stropmi. Hostia majú k dispozícii celý objekt. Jej kapacita je 10 osôb. K dispozícii je 2 štvorlôžkové izby , 1 dvojlôžková izba, 1 sedliacka kuchyňa na posedenie, 1 vybavená kuchyňa (chladnička, mikrovlnná rúra, plynový šporák, šporák na tuhé palivo) 1 kúpeľňa s WC, špajza, predsieň, vínna pivnica, terasa. Izby sú vykurované kachľami na tuhé palivo a elektrickými ohrievačmi.
K uvedenému ubytovaniu sú poskytované nasledujúce doplnkové služby: požičovňa bicyklov, možnosť stravovania, sprievodcovské služby, parkovanie v uzavretom dvore.


Ďalším objektom je Rybárska chata. Chata sa nachádza v pokojnom prostredí Hrušovských rybníkov. Prevádzka je len v letnej sezóne od 1.5. do 30.9. K dispozícii sú tri apartmány, každý s vlastným vchodom, kuchyňou (chladnička, elektrický sporák), kúpeľňou s WC, spoločenskou miestnosťou, krbom, TV, rádiom a terasou. Jej kapacita je 25 osôb - 7 izieb / 21 lôžok + 4 prístelky. Doplnkové služby sú: možnosť usporiadania spoločenských akcií (20-40 osôb), malý rodinný bazén na dvore, parkovanie, rybolov. Kontakt: MOTYKA CYRIL - 0903 621 585

 

 

Vila u Kovácsa+++

skej oblasti. Ubytovanie v pokojnom prostredí s výhľadom na Hrušovské rybníky v príjemne zariadených izbách. Kapacita ubytovania 15 osôb - 3 izby / 10 lôžok + 5 prísteliek. V objekte sa nachádza jedna dvojlôžková izba, dve štvorlôžkové izby, možnosť piatich prísteliek v obývacej miestnosti vybavenej TV. Hostia majú k dispozícii dve kúpeľne, dve WC, dve kompletne vybavené kuchyne (chladnička, mraznička, mikrovlná rúra, plynový sporák s elektrickou rúrou). Kúrenie drevom a elektrickými ohrievačmi. V záhrade je altánok s otvoreným ohniskom.


 Stravovacie a reštauračné služby

Stravovacie a reštauračné služby sú poskytované v miestnych pohostinstvách, ako aj niektorých ubytovacích zariadeniach. V obci chýba reštauračné zariadenie, ktoré by v tradičnom prostredí poskytovalo príležitostným ale aj ostatným návštevníkom obce tradičné jedlá typické pre túto oblasť.

Stravovacie služby by mohli byť doplnené ochutnávkou tunajších vín a ovocných destilátov, ktoré sú pre túto obec typické.